A TİPİ MUAYENE KURULUŞU

Hakkımızda

Sektördeki bilgi, tecrübe ve birikimini İŞTEST çatısı altında birleştirerek bağımsız, tarafsız, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla Bursa’da kurulmuştur.

İŞTEST  uzman ekibi olarak periyodik kontrollerin önemini ve ciddiyetini bozmadan kontrol ve testlerin her zaman titizlik ve dürüstlük ile yapılmasını önemseyen bir kuruluştur. Kalite algısını ön plana çıkararak yapılan muayeneler sonucunda can ve mal kaybını minimuma indirmek, hizmet alan firmaların iş güvenliği algısını arttırmak ve bu sonuçtan aldığımız gurur ile anılmaktır.

Neden Biz?

0 +
Müşteri
0 +
Yıl Tecrübe
0 %
Memnuniyet
0 +
Bölgeye Hizmet

Kalite Politikamız

Verdiğimiz hizmetler TS EN ISO / İEC 17020 Standardı doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartların gereklilikleri ile kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ve kendi kalite politikamızı sürekli olarak geliştirmeyi benimseyerek hizmet vermektir.

Muayenelerin bağımsızlığı, tarafsızlığı İŞTEST Periyodik Kontrol ve Ölçüm Hizmetleri sorumluluğundadır. Yapılan tüm muayenelerin her türlü idari, ticari, mali ve teknik iç ve dış baskılardan ve etkilerden uzak tutulduğunu ve muayene hizmetlerini tehlikeye atacak hiçbir faaliyete girilmeyeceği konusunda bize güvenebilirsiniz.
İŞTEST Personeli; Tarafsızlık, Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesine uygun bir şekilde, görevlerini her ne amaçla olursa olsun maddi ve manevi çıkar beklemeksizin, mesleki etik kurallara bağlı, bilimsel ve teknik kriterlere göre ve aynı zamanda personelimizin sabit ücretle çalıştığını, aldıkları ücretin muayene sayısı ve sonucu ile ilgili olmadığını, İŞTEST veya dışındaki kişiler tarafından muayene sonuçlarına müdahale edilemeyecek şekilde yürütüldüğünü, hiçbir şekilde ayrım yapmadan muayene işlemini gerçekleştireceğini, İŞTEST olarak taahhüt ederiz.

İŞTEST, yasal geçerliliği olan taahhütler aracılığı ile muayene faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi boyunca elde edilen veya oluşturulan tüm bilgilerin yönetiminden sorumludur. Muayene faaliyetlerine ilişkin kayıtlar yasal mevzuata uygun olarak en az 5 yıl süre ile saklanır. Muayenelerde görev alan personel, gizlilik ilkesine uygun davranmakla yükümlüdür. Müşteriye ait bilgiler her ne suretle olursa olsun müşterinin yazılı onayı alınmadan 3. Kişilerle paylaşılmaz.
İŞTEST Periyodik Kontrol ve Ölçüm Hizmetleri faaliyet alanları, Kaldırma ve iletme Ekipmanları, Basınçlı Kaplar, Elektriksel Ölçüm ve Tesisatı, Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri, Yangın Söndürme Tesisatı ve Havalandırma-İklimlendirme Tesisatları, İş makinaları, Yapı İskeleleri, Endüstriyel Raf ve Kapı Sistemleri, Tahribatsız Muayene (NDT), Makine ve Tezgâh muayenelerini gerçekleştirerek bu alanda ülkemizde öncü bir firma olmayı hedeflemektedir.

Biz Kimiz?

İletişim

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
HEMEN ARA
×